"Układ" nie tylko Warszawski. Posłanka KO przyjęta poza kolejką?

0 Wyswietleń
Published
We wtorek portal Zero przekazał, że posłanka Małgorzata Pępek z Koalicji Obywatelskiej została zapisana poza kolejką na badanie w żywieckim szpitalu. Na wizytę czekała trzy tygodnie, choć inni zazwyczaj czekają ok. 1,5 roku. Przyspieszony tryb miała zawdzięczać położnej pracującej na oddziale położnictwa.

???? Cały tekst: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-06-23/poslanka-pepek-reaguje-na-afere-w-szpitalu-dzialy-sie-rzeczy-niesympatyczne/
❗Więcej informacji na: http://www.polsatnews.pl/
???? Zasubskrybuj kanał Polsat News: https://www.youtube.com/@polsatnewsplofc?sub_confirmation=1

???? Polsat News w Social Mediach:
????TikTok: https://www.tiktok.com/@polsatnews.pl
????FB: https://www.facebook.com/polsatnewspl
????X: https://x.com/PolsatNewsPL
????IG: https://www.instagram.com/polsatnews.pl/

#polsatnews #pępek #szpital
Kategorie
POLSAT
Tagi
Polsat, Grupa Polsat, Polsat News