Posłanka przyjęta bez kolejki, teraz tłumaczy. "Czekałam grzecznie"

0 Wyswietleń
Published
- Nikogo nie chciałam urazić. Przyszłam grzecznie na badanie. I tyle - mówiła Polsat News posłanka KO Małgorzata Pępek. Portal Zero ujawnił, że polityk skorzystała ze świadczeń szpitala w Żywcu poza kolejką. Pępek zapewnia, że jedynie poprosiła o zapisanie na badanie koleżankę, która pracuje w szpitalu. Zbigniew Konwiński poinformował Polsat News, że posłanka została wezwana na posiedzenie klubu.


???? Cały tekst: https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-06-23/poslanka-pepek-reaguje-na-afere-w-szpitalu-dzialy-sie-rzeczy-niesympatyczne/

❗Więcej informacji na: http://www.polsatnews.pl/
???? Zasubskrybuj kanał Polsat News: https://www.youtube.com/@polsatnewsplofc?sub_confirmation=1

???? Polsat News w Social Mediach:
????TikTok: https://www.tiktok.com/@polsatnews.pl
????FB: https://www.facebook.com/polsatnewspl
????X: https://x.com/PolsatNewsPL
????IG: https://www.instagram.com/polsatnews.pl/

#polsatnews
Kategorie
POLSAT
Tagi
Polsat, Grupa Polsat, Polsat News