Subskrybuj kanał TVN24 i bądź na bieżąco: https://www.youtube.com/@TVN24?sub_confirmation=1
Więcej takich materiałów znajdziesz na antenie TVN24 oraz w serwisie TVN24+
19-latek, który zaatakował w czwartek personel i pacjentów szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, był pod wpływem narkotyków. Mężczyzna nie był wcześniej karany. W momencie zatrzymania był agresywny, natomiast później uspokoił się. Nie powiedział policjantom, dlaczego zaatakował.
- Zatrzymany został 19-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Wstępne badania potwierdziły, że był pod wpływem narkotyków - poinformowała asp. szt. Halina Semik.
Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju Robert Ostrowski poinformował, że napastnika obezwładnił i przytrzymał do przyjazdu służb lekarz, który został poszkodowany. - Wykazał się bohaterskim czynem – podkreślił.
Troje rannych - lekarz i dwie pacjentki - mają rany kłute klatki piersiowej, a jedno z nich również szyi. W czwartek wieczorem ordynator oddziału chirurgii Artur Ploch ocenił ich stan jako poważny, ale stabilny. Poszkodowana pielęgniarka doznała obrażeń ręki.
Ordynator wskazał, że napastnik użył noża; określił, że miał on kilkadziesiąt centymetrów.
Więcej takich materiałów znajdziesz na antenie TVN24 oraz w serwisie TVN24+
19-latek, który zaatakował w czwartek personel i pacjentów szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, był pod wpływem narkotyków. Mężczyzna nie był wcześniej karany. W momencie zatrzymania był agresywny, natomiast później uspokoił się. Nie powiedział policjantom, dlaczego zaatakował.
- Zatrzymany został 19-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju. Wstępne badania potwierdziły, że był pod wpływem narkotyków - poinformowała asp. szt. Halina Semik.
Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju Robert Ostrowski poinformował, że napastnika obezwładnił i przytrzymał do przyjazdu służb lekarz, który został poszkodowany. - Wykazał się bohaterskim czynem – podkreślił.
Troje rannych - lekarz i dwie pacjentki - mają rany kłute klatki piersiowej, a jedno z nich również szyi. W czwartek wieczorem ordynator oddziału chirurgii Artur Ploch ocenił ich stan jako poważny, ale stabilny. Poszkodowana pielęgniarka doznała obrażeń ręki.
Ordynator wskazał, że napastnik użył noża; określił, że miał on kilkadziesiąt centymetrów.
- Kategorie
- TVN
- Tagi
- TVN24, szpital, atak nożownika
Komentowanie zostało wyłączone.

