Subskrybuj kanał TVN24 i bądź na bieżąco: https://www.youtube.com/@TVN24?sub_confirmation=1
Więcej takich materiałów znajdziesz na antenie TVN24 oraz w serwisie TVN24+
Wypowiedzi Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz wywołują kolejne pytania o przyszłość Polski 2050 w koalicji rządzącej. Magdalena Sobkowiak-Czarnecka oceniła, że działania minister funduszy to "robienie politycznej awantury". - Taki ma na siebie pomysł i zobaczymy, gdzie ją to zaprowadzi - podsumowała.
Wiceministra obrony odniosła się także do wypowiedzi prezydenta Karola Nawrockiego dotyczących programu SAFE. - Ostatnie miesiące pokazały, kto mówi prawdę, a kto kłamie - oceniła. Stwierdziła, że nie można budować swojego wizerunku w miejscach związanych z wojskiem, jednocześnie pomijając znaczenie programu, który ma kluczowe znaczenie dla rozwoju polskiego przemysłu obronnego. Zaznaczyła, że każde jej słowo dotyczące SAFE było prawdą. - Doradcy prezydenta zrobili go w balona - podsumowała.
Wiceministra w programie po raz pierwszy poinformowała, że w poniedziałek zostanie podpisane ze Szwecją dodatkowe porozumienie, w którym ta ma zobowiązać się do zakupu okrętu "Ratownik" w polskich stoczniach.
wszystkie odcinki podcastu "News Michalskiego" są dostępne w TVN24+:
https://tvn24.pl/plus/podcasty/news-michalskiego
Rozdziały:
00:49 Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz krytykuje rząd, w którym zasiada
03:58 Magdalena Sobkowiak-Czarnecka o sytuacji w koalicji i postawie Polski 2050
05:49 Konferencja na temat odbudowy Ukrainy bez Zełenskiego
08:56 Czy ekipa Nawrockiego chciała "wywrócić” konferencję w Gdańsku?
10:48 Prezydent nagle chwali SAFE. Dlaczego?
12:20 Sobkowiak-Czarnecka prostuje dezinformację PiS na temat SAFE
17:21 Czy weto Nawrockiego ograniczyło korzyści z SAFE?
26:46 Jakie decyzje zapadną na szczycie NATO w Ankarze?
31:59 Czy Magdalena Sobkowiak-Czarnecka jest dumna z funkcji wiceszefowej MON?
Więcej takich materiałów znajdziesz na antenie TVN24 oraz w serwisie TVN24+
Wypowiedzi Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz wywołują kolejne pytania o przyszłość Polski 2050 w koalicji rządzącej. Magdalena Sobkowiak-Czarnecka oceniła, że działania minister funduszy to "robienie politycznej awantury". - Taki ma na siebie pomysł i zobaczymy, gdzie ją to zaprowadzi - podsumowała.
Wiceministra obrony odniosła się także do wypowiedzi prezydenta Karola Nawrockiego dotyczących programu SAFE. - Ostatnie miesiące pokazały, kto mówi prawdę, a kto kłamie - oceniła. Stwierdziła, że nie można budować swojego wizerunku w miejscach związanych z wojskiem, jednocześnie pomijając znaczenie programu, który ma kluczowe znaczenie dla rozwoju polskiego przemysłu obronnego. Zaznaczyła, że każde jej słowo dotyczące SAFE było prawdą. - Doradcy prezydenta zrobili go w balona - podsumowała.
Wiceministra w programie po raz pierwszy poinformowała, że w poniedziałek zostanie podpisane ze Szwecją dodatkowe porozumienie, w którym ta ma zobowiązać się do zakupu okrętu "Ratownik" w polskich stoczniach.
wszystkie odcinki podcastu "News Michalskiego" są dostępne w TVN24+:
https://tvn24.pl/plus/podcasty/news-michalskiego
Rozdziały:
00:49 Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz krytykuje rząd, w którym zasiada
03:58 Magdalena Sobkowiak-Czarnecka o sytuacji w koalicji i postawie Polski 2050
05:49 Konferencja na temat odbudowy Ukrainy bez Zełenskiego
08:56 Czy ekipa Nawrockiego chciała "wywrócić” konferencję w Gdańsku?
10:48 Prezydent nagle chwali SAFE. Dlaczego?
12:20 Sobkowiak-Czarnecka prostuje dezinformację PiS na temat SAFE
17:21 Czy weto Nawrockiego ograniczyło korzyści z SAFE?
26:46 Jakie decyzje zapadną na szczycie NATO w Ankarze?
31:59 Czy Magdalena Sobkowiak-Czarnecka jest dumna z funkcji wiceszefowej MON?
- Kategorie
- TVN
- Tagi
- tvn24, News Michalskiego, Magdalena Sobkowiak-Czarnecka
Komentowanie zostało wyłączone.

