Afera w szpitalu południowym. Arłukowicz odniósł się do zarzutów dotyczących funkcjonowania placówki

0 Wyswietleń
Published
Subskrybuj kanał TVN24 i bądź na bieżąco: https://www.youtube.com/@TVN24?sub_confirmation=1
Więcej takich materiałów znajdziesz na antenie TVN24 oraz w serwisie TVN24+
Bartosz Arłukowicz odniósł się do zarzutów dotyczących funkcjonowania Szpitala Południowego, które publicznie przedstawia lekarz Emil Jędrzejewski. - To wszystko musi wyjaśnić prokuratura od A do Z - skomentował były minister zdrowia. Jednocześnie zaznaczył, że nie podważa wiarygodności lekarza, ale zastanawia go, dlaczego swoich zastrzeżeń nie zgłosił wcześniej odpowiednim organom ścigania. - Jeśli pan doktor Emil widział, że ktoś umarł w toalecie i wie, że ktoś popełnił błąd, bądź zaniechał, to ja jestem zdziwiony, że jedynym pomysłem, jaki ma doktor, jest wysłanie SMS-a do prezydenta miasta - mówił.

cała rozmowa jest dostępna w TVN24+:
https://tvn24.pl/plus/programy/rozmowa-piaseckiego/afera-w-szpitalu-poludniowym-bartosz-arlukowicz-komentuje-oskarzenia-lekarza-sygnalisty-vc9113036
Kategorie
TVN
Tagi
tvn24, szpital południowy, Rozmowa Piaseckiego