Afera Szpitala Południowego. "Reakcja miasta i polityczna będzie bezwzględna"

1 Wyswietleń
Published
Subskrybuj kanał TVN24 i bądź na bieżąco: https://www.youtube.com/@TVN24?sub_confirmation=1
Więcej takich materiałów znajdziesz na antenie TVN24 oraz w serwisie TVN24+
Całą rozmowę obejrzysz w TVN24+: https://tvn24.pl/plus/programy/rozmowa-piaseckiego/skandal-w-szpitalu-poludniowym-komentuje-cezary-tomczyk-vc9107481

Jeżeli okaże się, że jakakolwiek osoba w jakikolwiek sposób zachowała się w sposób nieetyczny, to będzie musiała się z tego publicznie wytłumaczyć - mówił w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24 wiceminister obrony narodowej Cezary Tomczyk, komentując sprawę warszawskiego Szpitala Południowego. Gość poniedziałkowej "Rozmowy Piaseckiego" w TVN24, wiceszef MON i wiceprzewodniczący Koalicji Obywatelskiej Cezary Tomczyk był pytany o sprawę warszawskiego Szpitala Południowego, gdzie pracował lekarz i radny KO Dawid Kacprzyk, a na prowadzonym przez niego oddziale politycy Koalicji Obywatelskiej mieli być przyjmowani bez kolejki. - Dla nas kwestia najwyższych standardów jest priorytetem. W sferze publicznej i prywatnej zdarzają się oszuści i ich oszustwa, i oni muszą być wypaleni gorącym żelazem - odparł.
Kategorie
TVN
Tagi
tvn24, polityka, szpital południowy